TG-A6200-150-150-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A6200-150-150-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A6200-150-150-0.5
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 150,00mm x 150,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Termisk konduktivitet
6,2W/m-K