TG-A6200-15-15-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A6200-15-15-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A6200-15-15-1.0
Beskrivning
THERM PAD 15MMX15MM BLUE
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 15,00mm x 15,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
15,00mm x 15,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Termisk konduktivitet
6,2W/m-K