TG-A486A-150-150-3.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A486A-150-150-3.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A486A-150-150-3.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Henna 150,00mm x 150,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Material
Silikonelastomer
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Färg
Henna
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
4,0W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
12 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm