TG-A486A-150-150-10.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A486A-150-150-10.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A486A-150-150-10.0-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM HENNA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Henna 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,394" (10,00mm)
Material
Silikonelastomer
Serie
Färg
Henna
Termisk konduktivitet
4,0W/m-K
Artikelstatus
Föråldrad
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm