TG-A482K-50M-320-0.15-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A482K-50M-320-0.15-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A482K-50M-320-0.15-0
Beskrivning
THERM PAD 50M X 320MM RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 50,00m x 320,00mm Rektangulär
Kategori
Tjocklek
0,0060" (0,152mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Silikon
Serie
Färg
Röd
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
2,3W/m-K
Artikelstatus
Inte för nya designer
Hållbarhetstid
24 månader
Typ
Strömledande platta, rulle
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Form
Rektangulär
Basproduktens nummer
Kontur
50,00m x 320,00mm