TG-A4500-310-310-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A4500-310-310-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A4500-310-310-1.0
Beskrivning
THERM PAD 310MMX310MM PURP
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Mörklila 310,00mm x 310,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
310,00mm x 310,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Bulk
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Mörklila
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
4,5W/m-K