TG-A38KX-190-140-10.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A38KX-190-140-10.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A38KX-190-140-10.0
Beskrivning
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 190,00mm x 140,00mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
190,00mm x 140,00mm
Tjocklek
0,394" (10,00mm)
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Blue
Termisk konduktivitet
3,8W/m-K