TG-A38KX-190-140-1.0-2A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A38KX-190-140-1.0-2A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A38KX-190-140-1.0-2A
Beskrivning
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 190,00mm x 140,00mm Rektangulär Vidhäftande (båda sidor)
Kategori
Kontur
190,00mm x 140,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Lim
Vidhäftande (båda sidor)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Blue
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
3,8W/m-K