TG-A373S-310-310-0.5-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373S-310-310-0.5-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373S-310-310-0.5-0
Beskrivning
THERM PAD 310MMX310MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 310,00mm x 310,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
310,00mm x 310,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K