TG-A373S-150-150-2.0-1A har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Gul 150,00mm x 150,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
TG-A373S-150-150-2.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373S-150-150-2.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373S-150-150-2.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
1,9W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
12 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
150,00mm x 150,00mm