TG-A373S-150-150-0.5-0 har utgått och tillverkas inte längre.
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Gul 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
TG-A373S-150-150-0.5-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373S-150-150-0.5-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373S-150-150-0.5-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Termisk konduktivitet
1,9W/m-K