TG-A373S-100-100-1.0-1A har utgått och tillverkas inte längre.
t-Global Technology
I lager: 8
Datablad
Termiska plattor Gul 100,00mm x 100,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
TG-A373S-100-100-1.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373S-100-100-1.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373S-100-100-1.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Termisk konduktivitet
1,9W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
12 månader
Form
Kvadrat
Basproduktens nummer
Kontur
100,00mm x 100,00mm