TG-A373S-100-100-1.0-0 har utgått och tillverkas inte längre.
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Gul 100,00mm x 100,00mm Kvadrat
TG-A373S-100-100-1.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373S-100-100-1.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373S-100-100-1.0-0
Beskrivning
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kontur
100,00mm x 100,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Termisk konduktivitet
1,9W/m-K