TG-A373F-50M-320-0.45-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373F-50M-320-0.45-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373F-50M-320-0.45-0
Beskrivning
THERM PAD 50M X 320MM YLW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 50,00m x 320,00mm Rektangulär
Kategori
Kontur
50,00m x 320,00mm
Tjocklek
0,0177" (0,450mm)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Termisk konduktivitet
1,4W/m-K