TG-A373F-150-150-0.25-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A373F-150-150-0.25-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A373F-150-150-0.25-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM YELLOW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0100" (0,254mm)
Serie
Material
Silikonelastomer
Förpackning
Box
Färg
Gul
Artikelstatus
Inte för nya designer
Termisk konduktivitet
1,4W/m-K