TG-A3500-50-32-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A3500-50-32-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A3500-50-32-1.0
Beskrivning
THERM PAD 50X32MM YLW
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 50,00mm x 32,00mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
50,00mm x 32,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Bulk
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Gul
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
3,5W/m-K