TG-A3500-15-15-3.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A3500-15-15-3.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A3500-15-15-3.0
Beskrivning
THERM PAD 15MMX15MM YLW
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Gul 15,00mm x 15,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
15,00mm x 15,00mm
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Bulk
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Gul
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
3,5W/m-K