TG-A2200-15-15-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A2200-15-15-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A2200-15-15-0.5
Beskrivning
THERM PAD 15MMX15MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 15,00mm x 15,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
15,00mm x 15,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Termisk konduktivitet
2,2W/m-K