TG-A20KX-385-285-2.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A20KX-385-285-2.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A20KX-385-285-2.0
Beskrivning
THERM PAD 385X285MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 385,00mm x 285,00mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
385,00mm x 285,00mm
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Grå
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K