TG-A20KX-190-140-0.5-2A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A20KX-190-140-0.5-2A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A20KX-190-140-0.5-2A
Beskrivning
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 190,00mm x 140,00mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
190,00mm x 140,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grå
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K