TG-A20KF-190-140-2.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A20KF-190-140-2.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A20KF-190-140-2.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 190MMX140MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 190,00mm x 140,00mm Rektangulär Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
190,00mm x 140,00mm
Tjocklek
0,0790" (2,007mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Lim
Klibbigt (en sida)
Artikelstatus
Aktiv
Stöd, bärare
Glasfiber
Användning
Multi
Färg
Grå
Typ
Platta, ark
Termisk konduktivitet
1,8W/m-K