TG-A2030-19.5-12.7-0.5 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor White 19,50mm x 12,70mm Rektangulär Klibbigt (båda sidor)
TG-A2030-19.5-12.7-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A2030-19.5-12.7-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A2030-19.5-12.7-0.5
Beskrivning
THERM PAD 19.5MMX12.7MM WHT
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Silikonelastomer
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Box
Färg
White
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Rektangulär
Basproduktens nummer
Kontur
19,50mm x 12,70mm