TG-A1780-310-310-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1780-310-310-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1780-310-310-1.0
Beskrivning
THERMAL PAD 310X310MM LIGHT GREY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 310,00mm x 310,00mm Kvadrat
Kategori
Form
Kvadrat
Kontur
310,00mm x 310,00mm
Serie
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Färg
Grå
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
17,8W/m-K