TG-A1780-30-30-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1780-30-30-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1780-30-30-1.0
Beskrivning
THERM PAD 30MMX30MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 30,00mm x 30,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
30,00mm x 30,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Färg
Grå
Termisk konduktivitet
17,8W/m-K