TG-A1450-20-20-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1450-20-20-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1450-20-20-1.0
Beskrivning
THERM PAD 20MMX20MM RED
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 20,00mm x 20,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
20,00mm x 20,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Färg
Röd
Termisk konduktivitet
14,5W/m-K