TG-A1450-10-10-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1450-10-10-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1450-10-10-0.5
Beskrivning
THERM PAD 10MMX10MM RED
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 10,00mm x 10,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
10,00mm x 10,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Färg
Röd
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
14,5W/m-K