TG-A1250-40-40-1.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250-40-40-1.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250-40-40-1.5
Beskrivning
THERM PAD 40X40MM GREEN
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 40,00mm x 40,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
40,00mm x 40,00mm
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Termisk konduktivitet
12,5W/m-K