TG-A1250-20-20-1.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250-20-20-1.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250-20-20-1.5
Beskrivning
THERM PAD 20MMX20MM GREEN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 20,00mm x 20,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
20,00mm x 20,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
12,5W/m-K