T68A-270-270-0.055
DigiKeys produktnummer
1168-T68A-270-270-0.055-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T68A-270-270-0.055
Beskrivning
GRAPHITE HEAT SPREADER 270X270MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Svart 270,00mm x 270,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Kontur
270,00mm x 270,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0022" (0,055mm)
Serie
Material
Grafit
Förpackning
Bulk
Lim
Vidhäftande (en sida)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
5W/m-K