T68A-270-270-0.035
DigiKeys produktnummer
1168-T68A-270-270-0.035-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T68A-270-270-0.035
Beskrivning
THERMAL PAD 270X270MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Svart 270,00mm x 270,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Kontur
270,00mm x 270,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0014" (0,035mm)
Serie
Material
Grafit
Förpackning
Bulk
Lim
Vidhäftande (en sida)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
5W/m-K