T62-1-310-310-0.16
DigiKeys produktnummer
1168-T62-1-310-310-0.16-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T62-1-310-310-0.16
Beskrivning
THERM PAD 310MMX310MM W/ADH
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Svart 310,00mm x 310,00mm Kvadrat Vidhäftande (en sida)
Kategori
Tjocklek
0,0063" (0,160mm)
Tillverkare
t-Global Technology
Material
Grafit
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Förpackning
Box
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
15W/m-K
Typ
Grafitplatta, ark
Hållbarhetstid
12 månader
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Kontur
310,00mm x 310,00mm