GT10D-150-150-0.25-0
DigiKeys produktnummer
1168-GT10D-150-150-0.25-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT10D-150-150-0.25-0
Beskrivning
THERMAL PAD 150X150MM PINK
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Pink 150,00mm x 150,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0098" (0,250mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Stöd, bärare
Glasfiber
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Pink
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
1,5W/m-K