DC0025/01-TG-A482K-0.1-0
DigiKeys produktnummer
1168-DC0025/01-TG-A482K-0.1-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DC0025/01-TG-A482K-0.1-0
Beskrivning
THERM PAD 36.83X21.29MM RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 36,83mm x 21,29mm Rektangulär
Kategori
Kontur
36,83mm x 21,29mm
Tjocklek
0,0039" (0,100mm)
Termisk konduktivitet
2,3W/m-K