DC0019/03-TG-A482K-0.1-0
DigiKeys produktnummer
1168-DC0019/03-TG-A482K-0.1-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DC0019/03-TG-A482K-0.1-0
Beskrivning
THERM PAD 31.75MMX31.75MM RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 31,75mm x 31,75mm Kvadrat
Kategori
Kontur
31,75mm x 31,75mm
Tjocklek
0,0039" (0,100mm)
Termisk konduktivitet
2,3W/m-K