DC0003/02-TG-A482K-0.1-0
DigiKeys produktnummer
1168-DC0003/02-TG-A482K-0.1-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DC0003/02-TG-A482K-0.1-0
Beskrivning
THERM PAD 39.7X26.67MM RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Röd 39,70mm x 26,67mm Rombisk
Kategori
Kontur
39,70mm x 26,67mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0039" (0,100mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Box
Färg
Röd
Artikelstatus
Inte för nya designer
Termisk konduktivitet
2,3W/m-K