35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
DigiKeys produktnummer
SC1457-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
35RAPC2AV
Beskrivning
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3,50mm (0,141", 1/8", Mini-plugg) - Hörlurar Telefonkontakt Mono Kontakt Lödögla(or)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35RAPC2AV Modeller
Kategori
Intern(a) brytare
Enkel brytare
Tillv.
Monteringstyp
Genomgående hål, högervinklad
Serie
Terminering
Lödögla(or)
Förpackning
Bulk
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Gängningslås
Kontaktdonstyp
Telefonkontakt
Kontaktmaterial - plätering
Silver
Kön
Hona
Stommaterial
Mässing
Signalledningar
Mono
Stomfärg
Silver, svart
Hopkopplingsdiameter per industristandard
Höljesmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Faktisk diameter
0,142" (3,60mm)