VC75D6-100.000-33JDT1LK
DigiKeys produktnummer
4309-VC75D6-100.000-33JDT1LKTR-ND - Remsa och spole (TR)
4309-VC75D6-100.000-33JDT1LKCS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VC75D6-100.000-33JDT1LK
Beskrivning
OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz VCXO LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)