CFUMT6-21.700-F7.5IL02BK
DigiKeys produktnummer
4309-CFUMT6-21.700-F7.5IL02BK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFUMT6-21.700-F7.5IL02BK
Beskrivning
MONO XTAL 21.7MHZ 6P 2DB TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21.7 MHz Center Monolitiskt kristallfilter Genomgående hål 2dB 3.75 kHz
Kategori
Rippel
1dB
Tillverkare
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Antal poler
6
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
UM-1
Frekvens - center
21.7 MHz
Storlek/dimension
L 0,311" x B 0,130" (7,90 x 3,30mm)
Införingsförlust
2dB
Höjd (max)
0,315" (8,00mm)
Bandbredd
3.75 kHz