CFMH4-21.700-F18IL04AK
DigiKeys produktnummer
4309-CFMH4-21.700-F18IL04AK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFMH4-21.700-F18IL04AK
Beskrivning
MONO XTAL 21.7MHZ 4P 24DB TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21.7 MHz Center Monolitiskt kristallfilter Genomgående hål 24dB 9 kHz
Kategori
Bandbredd
9 kHz
Tillverkare
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Antal poler
4
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
4-DIP-modul, 4 stift
Frekvens - center
21.7 MHz
Storlek/dimension
L 1,250" x B 0,750" (31,75 x 19,05mm)
Införingsförlust
24dB
Höjd (max)
0,400" (10,16mm)