RR1220Q-30R9-D-M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 483
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Uppgradering
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
30.9 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tunnfilm
RR1220Q-30R9-D-M
DigiKeys produktnummer
RR12Q30.9DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RR1220Q-30R9-D-M
Beskrivning
RES SMD 30.9 OHM 0.5% 1/10W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RR1220Q-30R9-D-M Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)