RR0816Q-25R5-D-40R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
25.5 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tunnfilm
RR0816Q-25R5-D-40R
DigiKeys produktnummer
RR0816Q-25R5-D-40R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RR0816Q-25R5-D-40R
Beskrivning
RES SMD 25.5 OHM 0.5% 1/16W 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RR0816Q-25R5-D-40R Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)