RG3216V-6800-B-T5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Susumu
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Susumu
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
680 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
RG3216V-6800-B-T5
DigiKeys produktnummer
RG3216V-6800-B-T5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RG3216V-6800-B-T5
Beskrivning
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RG3216V-6800-B-T5 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)