RG3216P-2200-B-T5
DigiKeys produktnummer
408-RG3216P-2200-B-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
408-RG3216P-2200-B-T5CT-ND - Remsbit (CT)
408-RG3216P-2200-B-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RG3216P-2200-B-T5
Beskrivning
RES SMD 220 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
220 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
RG3216P-2200-B-T5 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)