RG3216N-2213-W-T1
DigiKeys produktnummer
RG3216N-2213-W-T1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RG3216N-2213-W-T1
Beskrivning
RES SMD 221K OHM 0.05% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
221 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RG3216N-2213-W-T1 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)