RG1608V-2870-W-T1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Susumu
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Susumu
I lager: 0
Datablad
287 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
RG1608V-2870-W-T1
DigiKeys produktnummer
RG1608V-2870-W-T1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RG1608V-2870-W-T1
Beskrivning
RES SMD 287 OHM 0.05% 1/10W 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RG1608V-2870-W-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)