RG1005N-4421-W-T5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Susumu
I lager: 0
Datablad
4.42 kOhms ±0,05% 0,063W, 1/16W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
RG1005N-4421-W-T5
DigiKeys produktnummer
RG1005N-4421-W-T5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RG1005N-4421-W-T5
Beskrivning
RES SMD 4.42K OHM 1/16W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RG1005N-4421-W-T5 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)