PAT1220-C-10DB-T5
DigiKeys produktnummer
PAT1210TR-ND - Remsa och spole (TR)
PAT1210CT-ND - Remsbit (CT)
PAT1210DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PAT1220-C-10DB-T5
Beskrivning
RF ATTENUATOR 10DB 50OHM 0805
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Dämpare 10dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
PAT1220-C-10DB-T5 Modeller
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 10 GHz
Tillverkare
Susumu
Effekt (Watt)
100mW
Digi-Reel®
Impedans
50 Ohms