HRG3216P-1101-D-T1
DigiKeys produktnummer
408-1871-2-ND - Remsa och spole (TR)
408-1871-1-ND - Remsbit (CT)
408-1871-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HRG3216P-1101-D-T1
Beskrivning
RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1W 1206
Detaljerad beskrivning
1.1 kOhms ±0,5% 1W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
HRG3216P-1101-D-T1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,065" (3,20 x 1,65mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)