HRG3216P-1000-D-T1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HRG3216P-1000-D-T1 |
Beskrivning | RES SMD 100 OHM 0.5% 1W 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 Ohms ±0,5% 1W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | HRG3216P-1000-D-T1 Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,065" (3,20 x 1,65mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,022" (0,55mm) |