CHNR5040-330M-00000
DigiKeys produktnummer
4661-CHNR5040-330M-00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
CHNR5040-330M-00000
Beskrivning
FIXED IND 33UH 1.2A 244 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.2 A 244mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
244mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,197" (5,00 x 5,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,3A
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)